Neohodnoceno

Zwiesel Glas Upper West sklenice na červené víno, 6 kusů

UPPER WEST - designová kolekce skla inspirována nejslavnějšími designéry 50. a 60.let. Styl Holywoodské Upper West Side. Zwiesel Glas, Německo.

Skladem (1 sada)
Kód: 120755
Značka: Zwiesel Glas
7 500 Kč / sada 6 198,35 Kč bez DPH 1 250 Kč / 1 ks
Kategorie: Červené víno
Záruka: 2 roky
barva: čirá
Kolekce Zwiesel 1872: Upper West
materiál: bezolovnatý křišťál
motiv: proužky

Kolekce: UPPER WEST
Ručně vyrobená broušená křišťálová sklenice na červené víno

Výška: 231 mm
Průměr: 91 mm
Obsah: 543 ml

Myčka: ano
Výrobce: Zwiesel 1872, Německo

Žádné období v historii designu nebylo tak vzrušující a vlivné jako padesátá léta a šedesátá léta, kdy svět toužil po nových a krásných věcech. Renomovaní designéři, jako je Charles Eames nebo Walter Gropius, vytvořili styl Mid-Century a ovlivnili nespočet designérů po celém světě.
Tento styl je opět v módě - v moderním podání, inspirován trendy interiérů Hollywoodu. UPPER WEST vzdává hold této éře, estetice a kultuře.
Nová řada gurmánských sklenic značky ZWIESEL 1872 se vyznačuje vysoce kvalitními materiály, geometrickými tvary a elegantní lehkostí. Ručně vyráběné křišťálové sklenice mají jemný výraz, zatímco jejich architektonické základní tvary jsou inspirovány skvělým designem z poloviny 20. století.
Grafický dekor zdůrazňuje obsah sklenic - vysoce kvalitní likéry a barevné koktejly na ledě v souhře světla a reflexí. UPPER WEST znamená klasickou barovou kulturou a vezme profesionální i gurmánské hosty na stylovou cestu časem.
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: