Sada Riviera, Atelier du Vin

Kód: 095449-4
1 hodnocení
1 390 Kč / ks 1 148,76 Kč bez DPH
Na objednávku

SADY výrobce produktů pro otvírání, skladování, uchování a servírování vína od výrobce s 90ti-letou tradicí a z oblasti kde o kompetenci v oblasti vína nikdo nepochybuje - Francie. Atelier du Vin, Francie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SADA RIVIERA

Perfektní souprava pro aperitivy a letní servírování, pro chlazení a podávání bílého, růžového a šumivého vína.

Chladící návlek Riviera:
Servírujte svěžest! Chladič na víno zachová bílé víno, ružové a šampaňské víno chladné; Návleky skladované v lednici, jsou vždy připraveny k použití. Vybavené rukojetí a neoprenovým dnem, usnadňují obsluhu u stolu nebo venku a snadno se převážejí. Vnější část: 100% bavlna - Vnitřní část: Polyester - Vnitřní část: netoxický, certifikovaný eutektický gel, vhodný pro potraviny a ekologicky šetrný. K dispozici také samostatně.

4 podložky Riviera:
Podložky pod sklenice Riviera poskytují příjemné místo pro odložení sklenic na víno. Jejich přední část, určená k jídlu u stolu, je opatřena jemným okrajem, aby se zabránilo tomu, aby kapky vína opustily podožku a zbarvily ubrus a jsou v jemných a diskrétních barvách.  aperitivy vykazují živé a slavnostní barvy. Vyrobeno z průsvitného silikonu pro potravinářské účely.
Velikost: Průměr 10cm x Tloušťka 4mm.

4 Riviera - dekantační pružné nálevky:
Patentovaná inovace, tato nálevky se přizpůsobuje hrdlu libovolné láhve. Speciální tenká hmota umožňuje jasné směrování toku, což zajišťuje, že na ubrusu nejsou žádné skvrny - jemné provzduušnění vína a uvolňování vůní pomocí funkčních výstupků - zvýraznění barvy vína díky jejich průhlednosti - snadná péče a ploché ukládání - vyrobeno z plastu.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: