Pavoni

JSME PROFESIONÁLOVÉ
PRO PROFESIONÁLY

Kolekce Pavoni se vyznačuje inovativními nápady a produkty s jedinečným designem, které byly vytvořeny ve spolupráci s nejlepšími profesionály v oboru. 40 let dlouhý výzkum k dokonalosti s nástroji navrženými a vyrobenými tak, aby přeměnily každý přípravek v malé umělecké dílo. Kvalita materiálů, oddělení věnované výzkumu a vývoji, neustálá inovace formy a řešení. To vše neustále inspiruje naši produkci, než se dostane do rukou profesionálů z celého světa. Zde jsou produkty Pavoni. Nejlepší vybavení pro čokoládu, pečené a mražené dezerty, zmrzliny spolu s barvami a surovinami určenými pro potravinářský sektor.

Více než 6 000 produktů pro profesionály v oblasti pečiva, zmrzliny a cateringu. Společnost Pavoni Italia, založená v roce 1980 jako výrobce plastových obalů pro pekařský svět, je dnes referenční společností na světě. Italská značka s uznávanou historií pozornosti k potřebám profesionálů, která dobře zná rozdíl mezi jednoduchými pracovními nástroji a předměty zasvěcenými dokonalosti, schopná inspirovat kreativitu kuchařů a cukrářů. K tomu se inspirujeme našimi hodnotami. Skutečná oddanost našim zákazníkům, naslouchání a pozornosti. Volby orientované na konzistenci a jasnost, podpořené velkou výrobní kapacitou. Velké srdce, protože milujeme to, co děláme. A vědomí toho, že si mě vybrali ti nejlepší.

HLEDÁNÍ NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ
V KVALITĚ, ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ A BEZPEČNOSTI

Byli jsme jednou z prvních společností v našem sektoru, která získala certifikaci UNI EN ISO 9001. Od roku 2009 funguje náš systém managementu jakosti v souladu s normou UNI EN ISO 9001:2008. Systém je certifikován TUV Rheinland, předním německým koncernem s mezinárodní akreditací ACCREDIA. Náš status byl v roce 2018 znovu potvrzen v souladu s novou verzí UNI EN ISO 9001:2015. Tyto certifikáty nejsou jen „diplomy“ k zavěšení na zeď jako dekorace. Potvrzují náš růst a naši schopnost přeměnit podniková aktiva na nejlepší účet. Činíme tak tím, že naše zákazníky a jejich spokojenost klademe do středu našeho zájmu, jako záruku, že u nás najdete spolehlivého partnera.

V souladu s naším neustálým růstem jako korporátního hráče na klíčových světových trzích jsme získali registraci FDA (Food and Drug Administration) pro americký trh. Opět se s jistotou promítáme do budoucnosti.

Konečný produkt je v souladu s Reg. CE 2023/2006 GMP:

omezení biologického rizika;
omezení chemických rizik;
omezení fyzického rizika.

Hotový výrobek je v souladu s Reg. CE 1935/2004 - Reg. CE 10/2011, Aktuální legislativa týkající se kontaktu s potravinami.

pr009_haasnoot_02