Garnier Thiebaut

Francie na dosah ruky

logo

Věnujete se zájmově či pracovně vybavování interiéru? A znáte Garnier Thiebaut? Že ne? Tak to musíme okamžitě napravit! Garnier Thiebaut je francouzský výrobce kvalitního textilu, který je znám svým luxusním a jedinečným designem. Jejich bytový textil je využíván v domácnostech, kasinech, klubech, hotelích i restauracích po celém světě. Možná jejich kousek už máte doma a ani o tom nevíte.

 nappe-mille-asters-piscine

Společnost není žádným nováčkem, má svou dlouholetou tradici. Její kořeny sahají až do první poloviny 19. století, respektive 1833. Garnier-Thiebaut pochází z oblasti Vosges nacházející se na východě Francie. V neotřelých vzorech a díky kvalitnímu zpracování se jim povedlo uchovat pravost a duši francouzského 19. století. 

 nappe-soubise-albatre

 

Garnier Thiebaut je pokládána za průkopníka mnoha designů a technologií v textilním průmyslu. Na tvorbě originálních potisků se v současnosti podílí kreativní tým umělců čítající kolem 200 lidí! V portfoliu této historické značky tak můžeme nalézt luxusní damaškové ubrusy, utěrky, polštářky, ubrousky, látky, běhouny a mnoho dalšího. Vše vyrobeno z kvalitní bavlny a zdobeny vkusnými motivy na dokonale ladících barvách.

Jejich nabídka je plná bytového textilu, který využijeme zejména v kuchyni, ale také i na zahradě. Jedinečné a hlavně neokoukané vzory si jednoduše získají vaše srdce, neboť jsou velice originální a přitom tak nádherné, že je prostě musíte mít!

univers-cuisine-galettes-chaise univers-cuisine-tabliers univers-cuisine-torchons

Luxusní ubrus a prostírání určitě zaujme každé bystré oko. Navíc se s touto francouzskou značkou není třeba bát, že bychom se začali nudit, neboť představují novou kolekci dvakrát ročně. Každý půlrok tak může vaše kuchyň vypadat naprosto jinak! Například veselé jarní barvičky se hodí na pořádání pikniků a zahradních akcí s přáteli, zatímco tmavší teplé odstíny zkrášlí interiér v období Vánoc a navodí příjemnou atmosféru.

Garnier Thiebaut je bezesporu špičkou ve svém oboru nejen ve východní Francii, ale po celém světě. Jejich unikární kousky oživí každý interiér nehledě na roční období nebo časové pásmo a každý si u nich přijde na své. Na závěr jednu klasickou otázku psychiatrů… Jaké z toho máte pocity? Získala si tato francouzská značka vaše srdce? Pokud ano, musíte ji zařadit na příště do svého nákupního seznamu, a pokud ne, projděte si jejich portfólium a dejte tomu ještě chvíli, ono se to časem poddá.

Katalogy: CATALOGUE GT AH2014DP_Garnier-Thiebaut_PE2015