Neohodnoceno

Zwiesel Glas Upper West sklenice na whisky, 6 kusů

UPPER WEST - designová kolekce skla inspirována nejslavnějšími designéry 50. a 60.let. Styl Holywoodské Upper West Side. Zwiesel Glas, Německo.

Skladem (1 sada)
Kód: 120765
Značka: Zwiesel Glas
6 600 Kč / sada 5 454,55 Kč bez DPH
Kategorie: Whisky
Záruka: 2 roky
barva: čirá
Kolekce Zwiesel 1872: Upper West
materiál: bezolovnatý křišťál
motiv: proužky
Zwiesel Glas Upper West sklenice na whisky, 6 kusů
Končí

Kolekce: UPPER WEST
Ručně vyrobená broušená křišťálová sklenice na whisky

Výška: 97 mm
Průměr: 94 mm
Obsah: 510 ml

Myčka: ano
Výrobce: Zwiesel Glas, Německo

Žádné období v historii designu nebylo tak vzrušující a vlivné jako padesátá léta a šedesátá léta, kdy svět toužil po nových a krásných věcech. Renomovaní designéři, jako je Charles Eames nebo Walter Gropius, vytvořili styl Mid-Century a ovlivnili nespočet designérů po celém světě.
Tento styl je opět v módě - v moderním podání, inspirován trendy interiérů Hollywoodu. UPPER WEST vzdává hold této éře, estetice a kultuře.
Nová řada gurmánských sklenic značky ZWIESEL Glas se vyznačuje vysoce kvalitními materiály, geometrickými tvary a elegantní lehkostí. Ručně vyráběné křišťálové sklenice mají jemný výraz, zatímco jejich architektonické základní tvary jsou inspirovány skvělým designem z poloviny 20. století.
Grafický dekor zdůrazňuje obsah sklenic - vysoce kvalitní likéry a barevné koktejly na ledě v souhře světla a reflexí. UPPER WEST znamená klasickou barovou kulturou a vezme profesionální i gurmánské hosty na stylovou cestu časem.
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: