Kód: C206-16-6138 | Značka: Ballsmania

Ballsmania Zelené korále VERDE KELLY

Neohodnoceno
1 300 Kč / ks 1 375 Kč Sleva 5 % 1 074,38 Kč bez DPH
Červen 2024

Ballsmania Collection® je registrovaným designem, vytvořeným firmou Mirta Bijoux a Mirtou Frosini, stylistkou a majitelkou společnosti Mirta Accessori Moda srl, která vyrábí doplňky pro významné italské a zahraniční oděvní společnosti od roku 1998. 100% vyrobeno v Itálii.

Kategorie: ZNAČKY
Záruka: 2 roky
barva: Zelená
Kolekce Ballsmania: Tinta Unita
materiál: pryskyřice
Životní styl: Moderní a městský

Výrobce: Ballsmania, Itálie

Korále, které jsou k dispozici ve více než 100 barevných variantách, jsou základním stavebním prvkem dámského šatníku. Korále rozzáří jednoduchý outfit stejně jako například metalické varianty osvěží Vaši večerní róbu.
Zásadní je barva, plná a lesklá, bezchybná při jakémkoli vzhledu! Žádné švy na korálcích! Ručně leštěno!

Materiál: pryskyřice

Ručně vyráběný v Itálii návrhářkou šperků Mirta Bijoux, tento báječný odvážný a všestranný náhrdelník je součástí známé kolekce Ballsmania. Tento náhrdelník s dvojitou řadou ohromujících pryskyřičných korálků lze kombinovat a nosit s jinými náhrdelníky z řady, aby vytvořil odlišný vzhled a barevný kontrast. Na pružné šňůře je náhrdelník svázaný vzadu, a proto jej lze nosit několika způsoby jako středné dlouhékorále nebo jako límec upnutý kolem krku. Každá kulička ve tvaru koule měří přibližně 2,5 cm. Pokud si chcete koupit dva náhrdelníky, jednoduše vyberte jinou barvu pro vzhled a kontrast, který chcete, a hrajte při kroucení náhrdelníků dohromady v různých bodech - existuje tolik možností stylu!

Rozměry: dvojitá řada pryskyřičných kuliček: 65 cm od konce ke konci, 4 cm šířka 2 řad kuliček, 25 kuliček.

Mirta Bijoux je italská společnost, která vyrábí doplňky pro významné italské a mezinárodní oděvní domy od roku 1998. Ručně vyráběné v Itálii, jejich doplňky jsou barevné a kreativní a věnují se zákaznické základně, která si vybírá kvalitu a inovaci svých šperků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: